Doroczny Bal Karnawałowy Uniwersytetu Opolskiego

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich pracowników, studentów, absolwentów i przyjaciół naszej uczelni na doroczny bal karnawałowy Uniwersytetu Opolskiego.

Po wielu latach przerwy powróciliśmy do tradycji wspólnej zabawy karnawałowej, podczas której z pewnością nie zabraknie wspaniałej muzyki, wyjątkowych gości i wspomnień związanych z najlepszymi chwilami spędzonymi na Uniwersytecie Opolskim.

Bal Uniwersytetu Opolskiego sięga swoimi tradycjami lat 70. i 80. Zawsze była to okazja do spotkania po latach znajomych ze studiów, integracji środowiska akademickiego, a także do świętowania kolejnej – w tym roku 25. rocznicy powstania Uniwersytetu Opolskiego.

Tegoroczny bal odbędzie się w hotelu „Słociak” w Opolu, ul. Księżycowa 2a, w piątek 1 marca 2019 r. Początek o godz. 20. W programie m.in. atrakcyjne menu, zabawa taneczna z zespołem Iwan Iwanilia oraz wiele niespodzianek.

Szczegółowe informacje, zapisy (cena od pary: styczeń – 320 zł, luty – 340 zł) oraz filmowe zaproszenia –  TUTAJ i TUTAJ

12
lut
2019